VÝCVIK PSŮ

Nabízíme kvalitní výcvik Vašeho pejska pomocí pozitivní motivace zkušenou výcvikářkou Denisou Lajmarovou. Denisa se svými psy složila již mnoho zkoušek z poslušnosti, obedience a dog dancingu, je úspěšnou závodnicí v agility a její psi mají také canisterapeutické certifikáty a coursingové licence. Denisa působí již více než 10 let jako výcvikářka v Agility Kroměříž.

 

Dle domluvy s Vámi můžeme s pejskem cvičit v rámci procházky, v rámci hlídání pejska v hotelu bez Vaší přítomnosti či je možné domluvit individuální hodiny výcviku i s majitelem. Je možný základní výcvik nebo také příprava na zkoušky z poslušnosti/dog dancingu.

 

U nás na pejsky nevyvíjíme nátlak, nebijeme je, netrháme obojky, nepoužíváme pomůcky typu stahovací či ostnatý obojek, na psy nekřičíme. Dáváme jim čas a prostor věci pochopit a naučit se je, nezlobíme se na psy, protože něčemu nerozumí, jsme důslední. Ukazujeme psům způsoby, jak se správně chovat, toto chování pak odměňujeme, a tím si pes sám zvolí, že bude poslušný a skvělý parťák pro každý den. Pracujeme individuálně a citlivě se všemi plemeny.

 

1 lekce za přítomnosti majitele = 150,- Kč (individuální).

1 lekce v rámci hlídání pejska = 100,- Kč.

1 lekce v rámci venčení pejska = 100, Kč.